Adele meest gedraaid in de horeca
20-12-2011
‘Rolling in the Deep’ van de Britse zangeres Adele is de meest gedraaide hit binnen de horeca, wellness en retail van afgelopen jaar. Dit blijkt uit analyse van Tunify, een leverancier van streaming muzieksysteem voor de zakelijke markt.
Drie keer in de top-5
Speciaal voor haar klanten heeft het muziekbedrijf een top-100 samengesteld met de meest gedraaide hits van 2011 in Nederland. Niet alleen is de zangeres de koploper in deze lijst, ook op nummer 4 en 5 komen haar hits ‘Someone Like You’ en ‘Set Fire To The Rain’ terug.
Glennis Grace meest gedraaide Nederlandse artiest
De tweede plaats is voorbehouden aan Alexis Jordan met haar hit “Happiness”, waarna Bruno Mars volgt met “Grenade” op de derde plaats. De meest gedraaide Nederlandse hit komt op naam van Glennis Grace met haar cover van de hit “Afscheid”.
Opgewekt scoort
Wat verder opvalt is dat de hits, gelabeld als ‘opgewekt’, het grootste deel van deze top 100 voor hun rekening nemen.
Frank Lindner
De RestaurantKrant, De CaféKrant, Lunchroom,
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.
Nieuws
- Ook rookverbod in Bulgarije
- Gemeente slaat alarm om versieringen
- Geen computerbier maar echt bier
- Onufer wint Bols Wereldkampioenschappen
- Passie voor koffiebonen en theeblaadjes
- Café-restaurant Kappers is Hofleverancier
- Beste hobbybier komt uit Tilburg
- Delfts Jubileumbier met koffie
- Start van Week van Nederlandse bier
- Helft horecastarters binnen drie jaar failliet







Ga naar